Wiedząc że 1kg sera żółtego kosztuje 18,50 zł 1 buła kosztuje 0.35zł oblicz ile reszty otrzymał adam z 10 zł jeżeli kupił 0,3 kg sera żółtego oraz 10 bułek Prosze o szybką odp daje superki :) 1. Kilogram żółtego sera kosztuje 19,80 zł. Ile trzeba zapłacić za 0,15 kg takiego sera? 2. Kilogram winogron kosztuje 7,85 zł. Ile trzeba zapłacić za 45 dag tych winogron? 3. Magda kupiła 0,45 kg białego sera po 7,80 zł za kilogram , 5 bułek po 0,35 zł i dwa litry mleka po 1,95 zł. Czy 10 zł wystarczy jej na zapłacenie za zakupy ? odp. 1 kg kiełbasy pakowanej jest droższa o 3.80 zł e) 1 kg pomidorów - 8.20 zł 0.5 pomidorów - 4.10 zł 20-12.30=7.70 zł odp. z 20 zł zostanie 7.70 zł reszty f) 0.3 kg sera - 6.30 zł 6.30: 3=2.10 zł 0.1 kg sera - 2.10 zł 10: 2.10=21 zł odp. 1 kg żółtego sera kosztuje 21 zł g) 1 kg pomidorów - 8.20 zł 5 pomidorów - 4.10 zł Paczka żółtego sera o wadze 150 g kosztuje 3,78 zł.Ile kosztuje kg tego sera? daje naj Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie. karo2901 karo2901 22.10.2012 Odp:10 kg żółtego sera kosztuje 244zł 24zł40gr:10=2zł40 gr Odp:10 dag żółtego sera kosztuje 2zł40gr 200 gram to 20 dag Odp:Kostka masła waży 20 dag. 20dag*5=1kg Odp:5 kostek masła waży 1kg mam nadzieję że pomogłam lirik lagu sia sia ku korbankan harta jiwa dan raga. PODZIELNOŚĆ LICZB wpisz w okienka odpowiednie liczby 135/3 ..../3 ..../3 .../5 1 to w słupku jedno pod drugim DALEJ ; 75/... 25/.... 5/... 1 DALEJ .../2 .../3 ..../3 ..../5 KONIEC BARDZO DZIENKUJĘ :) Klid zapytał(a) o 14:09 Ile kosztuje 1 kg żółtego sera? Z danym proszę szybko. Przykład f). Ser żółty o,3 kg cena 6,30 zł Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2019-09-06 14:18:50 1 ocena | na tak 100% 1 0 Odpowiedz Odpowiedzi Juliusz01 odpowiedział(a) o 14:30 21zł za kilo 0 0 odpowiedział(a) o 14:32 Skoro 0,3kg kosztuje 6,30 to 0,1kg to 2, - to jest odpowiedź. Banalne, serio nie umiesz tego policzyć? xd 0 0 Uważasz, że ktoś się myli? lub Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zł. Ile trzeba zapłacić za 22 dag tego sera ??? Cenę podaj w przybliżeniu do 1 gr. Z góry dziękuję i prosiłabym o obliczenia . :D 1kg= zł. 22 dag=0,22 kg 0,22*18,25 zl=4,015 zl ≈ 4,02 [zl Odp.:wartosc tej masy sera w przyblizeniu wynosi 4,02 zl. Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zł. Ile trzeba zapłacić za 22dag tego sera? Cenę podaj w przybliżeniu do 1gr (grosza) Daje naj! 22dag=0,22kg 1kg - 18,25zł 0,22kg - x zł x=18,25 · 0,22 x≈4,02zł trzeba zapłacić zł. x 0,22= 4,015 4,015- 4,02 zł 0,25kg*13zĹ‚/kg=3,25zĹ‚  Odp: Trzeba zapĹ‚acić 3,25zĹ‚ . 25 dag = 0,25 kg     0,25  * 13 = 1/4 * 13 = 13/4 = 3  1/4 = 3,25 zl  odp: trzeba zapĹ‚acic 3,25 zĹ‚ Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zĹ‚. Ile trzeba zapĹ‚acić za 22 dag tego sera ??? CenÄ™ podaj w przybliĹĽeniu do 1 gr. Z gĂłry dziÄ™kujÄ™ i prosiĹ‚abym o obliczenia . :D Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zĹ‚. Ile trzeba zapĹ‚acić za 22 dag tego sera ??? CenÄ™ podaj w przybliĹĽeniu do 1 gr. Z gĂłry dziÄ™kujÄ™ i prosiĹ‚abym o obliczenia . :D... a) Ile trzeba zapĹ‚acić za 0,3 kg sera,ktĂłrego kilogram kosztuje 28,50 zĹ‚ ? b) Jeden kilogram cukierkĂłw kosztuje 21,40 zĹ‚ . Ile trzeba zapĹ‚acić za 35 dag tych cukierkĂłw? POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a) Ile trzeba zapĹ‚acić za 0,3 kg sera,ktĂłrego kilogram kosztuje 28,50 zĹ‚ ? b) Jeden kilogram cukierkĂłw kosztuje 21,40 zĹ‚ . Ile trzeba zapĹ‚acić za 35 dag tych cukierkĂłw? POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... 1. Kilogram żółtego sera kosztuje 19,70 zĹ‚. Ile trzeba zapĹ‚acić za 0,20 kg sera? 2. Joasia kupiĹ‚a 3/4 kg papryki w cenie 5,60 zĹ‚ za kg, 25 dag ciastek w ceie 10,60 zĹ‚ za kg i 3 czekolady po 2,79 zĹ‚. Ile reszty dostanie z 50 zĹ‚? DAJE DUĹ»O PUNKTĂ“W I NAJ! 1. Kilogram żółtego sera kosztuje 19,70 zĹ‚. Ile trzeba zapĹ‚acić za 0,20 kg sera? 2. Joasia kupiĹ‚a 3/4 kg papryki w cenie 5,60 zĹ‚ za kg, 25 dag ciastek w ceie 10,60 zĹ‚ za kg i 3 czekolady po 2,79 zĹ‚. Ile reszty dostanie z 50 zĹ‚? DAJE DU... Oblicz ile trzeba zapĹ‚acić za a) 0,75 kg pomidorĂłw w cenie 2,60 zĹ‚ za kilogram. b) 1,25 kg kurczaka w cenie 6,80 zĹ‚ za kilogram. c) 1 i 1/3 kg miÄ™sa w cenie 8,20 zĹ‚ za kilogram. d) 20 dag biaĹ‚ego sera w cenie 5,80 zĹ‚ za  DajÄ™ naj. Oblicz ile trzeba zapĹ‚acić za a) 0,75 kg pomidorĂłw w cenie 2,60 zĹ‚ za kilogram. b) 1,25 kg kurczaka w cenie 6,80 zĹ‚ za kilogram. c) 1 i 1/3 kg miÄ™sa w cenie 8,20 zĹ‚ za kilogram. d) 20 dag biaĹ‚ego sera w cenie 5,80 zĹ‚ za  DajÄ...

kilogram żółtego sera kosztuje 18 25